Nabízíme Vám vypracování grafického návrhu kuchyně, a to přesně podle Vašich představ a požadavků. V případě, že nemáte zcela konkrétní představu nebo si nevíte rady s atypickým prostorem, navrhneme možná řešení. Pokud toužíte po designové kuchyni, která bude ozdobou Vašeho domova, spolupracujeme s interiérovým designérem, který má bohaté zkušenosti se zakázkami na rakouském trhu. Společně pro Vás navrhneme stylovou a moderní kuchyni podle nejnovějších trendů, která bude zároveň funkční i kvalitní. 

Materiály vybíráme podle Vašich požadavků, od cenově dostupných až po ty nejkvalitnější, které zaručí dlouhou životnost a funkčnost Vaší kuchyně. Kování používáme především od značek Blum a Hettich.

Na osobní schůzce probereme všechny potřebné detaily, následně Vám do týdne zašleme návrh s odhadovanou cenou. Jakmile potvrdíte nabídku, vše zaměříme a začneme Vaši kuchyni vyrábět. Samotná realizace zarhnuje kompletní montáž nábytku, případně připojení elektrických spotrebičů, které pro Vás můžeme taktéž zajistit. Pokud je to nutné, provádíme i menší stavební úpravy. 

Vyrobíme pro Vás také nábytek na míru, od samostatných komod, přes vestavěné skříně až po obývací stěny či nábytek do koupelny. Vybavíme Vaši ložnici, obývací či dětský pokoj kvalitním a jedinečným nábytkem.